Een gerecht waar je maximum 15 minuten werk aan hebt? Het bestaat.
Het enige dat jij moet doen is wat aardappelen en groenten in stukken doen en de oven doet de rest.
Of je laat de voorbereiding over aan je vent.
Nul minuten voorbereiding.
Nog beter.
Wat hebben we nodig voor 5 personen?
- 5 à 6 kippenbillen
- 10 aardappelen
- 10 wortels
- 2 ajuinen
- 2 lookteentjes
- peper (en eventueel zout)
- 1 à 2 tl paprikakruiden per ovenschotel (voor deze hoeveelheid eten heb je al gauw 2 schotels nodig)
- olijfolie
Hoe maken we het?
- Begin met je oven voor te verwarmen op 190° en bakpapier in een ovenschotel te leggen.
- Doe de aardappelen in stukken (ik schil ze zelfs niet eerst. Ik eet sowieso liever aardappelen in de schil. Maar het scheelt vooral in werk. Ha!), schil de wortels en doe deze ook in stukken, snipper de ui en pers de look.
- Leg de kippenbillen in de schotel en schik daarrond de aardappelen, wortels, ajuin en look. Doe er nog een heleboel olijfolie over en kruid met peper (en eventueel het zout) en de paprika en zet 1 uur 20 minuten in de oven.

Zo dus 😉
- Vergeet niet de hele toestand eens regelmatig om te roeren 😉
- Drapeer u in uwe zetel en geniet van een avondmaal dat zichzelf prepareert.
Smakelijk!
Pdf’ke coming up! 😉 Kip- en aardappelenschotel – pdf
Je kan me ook volgen op Facebook, Instagram en Bloglovin’!
Mjam! Hij ziet er lekker uit zeg. Ik houd van aardappelschotels, want als je ze eenmaal in de oven hebt staan hoef je niets meer te doen.
… en heb je meer tijd om even uit te blazen of andere dingen te doen 😉 Hier zijn dat ook altijd favorietjes 😉
ziet er lekker uit!
Wees maar zeker 😉 En heel gemakkelijk klaar te maken 🙂